LD31-01531

LD31-01531

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036698768
Disponueshmëria:Në Stok
Youtube Shiko videon
  • 14.80€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 10W
Ngjyra: 3000K
Fuçia ndriçimit: 800lm
Fazat: Dyfazor
Tipi LED: COB
Ngjyra materialit: e zezë
Këndi ndriçimit: I ndryshueshëm 25°, 35° dhe 45°
Përmasat: 120mmx60mm
Volt: 220-240V
Garancion: 2 vite
Ndriçuesit LED për shina janë ndriçues, të cilët gjejnë përdorim të madhë në ambinete të mbrendshme. Kryesisht përdoren në butiqe, duke fokusuar ndriçimin te produkti. Si produkt LED, kursejnë energji deri në 80% , rangohen në kategorinë e klasit të parë A.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha