L105-02

L105-02

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036636067
Disponueshmëria:Në Stok
  • 350.00€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Kompleto ndriçuesin, shto edhe poçin këtu


Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Fyti: E14
Watt: 14x40Wmax
Volt: 220-240V
Përmasat: 1600x600mm
Materiali: xhama kristali dhe alumin
Ngjyrat: e zezë, e artë, kristalet transparente
Garancioni: 5 vite
Nuk është vetëm dritë, është edhe ndjenjë. Abazhurët LAMBARIO, ua japin ndjenjën e ambientit mbretëror, me diazjne e forma të veçanta. Materialet e zgjedhura me kujdes, me kualitet të lartë e cilësor. Përjeto ndjenjën e pallatit nbretëror e përrallor mbrenda shtëpis suaj. Abazhurët e stilit “Royal” apo mbretëror mund të vendosen mbrenda shtëpis suaj, sallave te dasmave, ne holle te restauranteve e hoteleve…
!!! Vini re ndriçuesi nuk posedon poçin, ju duhet të shtoni edhe poçin.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha