L113-05

L113-05

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036636999
Disponueshmëria:Në Stok
  • Zbritje 50%

    95.00€

    * Përfshirë TVSH-në
  • 190.00€

Shiko të gjitha specifikat

Kompleto ndriçuesin, shto edhe poçin këtu


Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 1x60W
Fyti: E27
Volt: 220-240V
Përmasat: 1770mmx1250mm
Materiali: alumin dhe shtof
Ngjyrë: e zezë, e artë dhe e bardhë
Garancioni: 5 vite
LAMBARIO me linjën Moderne të ndriçuesve sjellë edhe ndjenjë jo vetëm dritë. Llojllojshmëri për çdo shije, stil, dhe ambient.… Plotësoje këtë ndjenjë me ndriçuesit e tokës, të cilët përmbushin dekorimin e ambientit deri në perfeksion!
!!! Vini re ndriçuesi nuk posedon poçin, ju duhet të shtoni edhe poçin.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha