LT01-24

LT01-24

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036619909
Disponueshmëria:Në Stok
  • Zbritje 0%

    12.00€

    * Përfshirë TVSH-në
  • 12.00€

Shiko të gjitha specifikat

Kompleto ndriçuesin, shto edhe poçin këtu


Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Tripod (këmbëza)
Watt: 1x60W
Fyti: E27
Mteriali: dru
Ngjyra: e zezë
Garancioni: 5 vite
LAMBARIO gjithmonë sjellë shumë delikatesë dhe finesë ne gamën e gjerë të ndriçimit. Kësaj radhe mund të krijosh vetë ndriçuesin e tokës me ngjyrat sipas shijes tënde.
!!! Vini re ndriçuesi nuk posedon poçin, ju duhet të shtoni edhe poçin.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha