L96-17

L96-17

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036638436
Disponueshmëria:Në Stok
Youtube Shiko videon
  • Zbritje 35%

    85.00€

    * Përfshirë TVSH-në
  • 130.00€

Shiko të gjitha specifikat

Kompleto ndriçuesin, shto edhe poçin këtu


Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 6x60W
Fyti: E27
Volt: 220-240V
Përmasat: 800mmx800mm
Kontroller: Jo
Dimmable : Jo
Materiali: alumin
Ngjyrë: e artë
Garancioni: 5 vite
LAMBARIO me linjën klasike të ndriçuesve sjellë edhe ndjenjë jo vetëm dritë. Jepi nuancat e perfeksionit ambientit tënd. Llojllojshmëri për çdo shije, stil, dhe ambient.
!!! Vini re ndriçuesi nuk posedon poçin, ju duhet të shtoni edhe poçin.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha