L96-57

L96-57

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036638832
Disponueshmëria:Në Stok
Youtube Shiko videon
  • 145.00€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Kompleto ndriçuesin, shto edhe poçin këtu


Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 9x35W
Fyti: G9
Volt: 220-240V
Përmasat: 550mmx750mm
Kontroller: Jo
Dimmable : Jo
Materiali: alumin dhe xham (kristal)
Ngjyrë: bronz dhe transparente
Garancioni: 5 vite
LAMBARIO me linjën klasike të ndriçuesve sjellë edhe ndjenjë jo vetëm dritë. Jepi nuancat e perfeksionit ambientit tënd. Llojllojshmëri për çdo shije, stil, dhe ambient.
!!! Vini re ndriçuesi nuk posedon poçin, ju duhet të shtoni edhe poçin.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha