LD04-00330

LD04-00330

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036699215
Disponueshmëria:Në Stok
  • 3.50€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 2W
Ngjyra e dritës: 6400K
Fuqia e ndriçimit: 135lm
Volt: 220-240V /12V
Modeli: katror
Materiali: Alumin dhe plastikë
Ngjyra: e bardhë
Përmasat: 70mmx70mmx15mm
Garancion: 2 vite
Spotet LED LAMBARIO janë me dizajn delikat, forma të përsosura dhe material të kualitetit të lartë, duke ndriçuar dhe zbukuruar ambientet e mbrendshme, qoftë mbrenda shtëpisë, banakut, restaurantit, kafeterisë apo çdo ambienti ku mund të përdorni spotet për dekorim dhe ndriçim.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha