1M2.000.000.AXU1L

1M2.000.000.AXU1L

Brendi:Fumagalli
Barkodi:8031874007156
Disponueshmëria:Në Stok
  • 22.90€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 3.5W
Ngjyra dritës: 4000K
Fuçia ndriçimit: 350lm
Tip LED: GU10
Volt: 100-240V
Përmasat: 127mm,
Shkalla mbrojtëse: 65 IP
Materiali: resinë
Ngjyrë: e zezë
Modeli: prozhektor
Garancioni: 5 vite
FUMAGALLI sjellë linjën Moderne të ndriçuesve LED , ndriçues të cilët montohen jashtë mbi tokë . Ndriço dhe dekoro kopshtin me ndriçuesit modern dhe klasik nga Fumagalli.
Produktet LED, kursejnë 80% më shumë energji! Rangohen në kategorinë A .

Shkruaj koment

    1           5
Captcha