E22.151.000.AXF1L

E22.151.000.AXF1L

Brendi:Fumagalli
Barkodi:8031874193088
Disponueshmëria:Në Stok
  • 33.20€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 6W
Fyti: E27
Tipi LED: Filament
Ngjyra dritës: 4000K
Volt: 220-240V
Përmasat: 220mmx1100mm
Shkalla mbrojtëse: 65 IP
Materiali: resinë
Ngjyrë: e zezë
Modeli: klasik
Garancioni: 5 vite
FUMAGALLI sjellë linjën Klasike të ndriçuesve të cilët montohen mbi tokë, gjejnë përdorim si ndriçim i jashtëm për kopshte dhe parqe.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha