Q23.151.000.WXF1L

Q23.151.000.WXF1L

Brendi:Fumagalli
Barkodi:8031874197413
Disponueshmëria:Në Stok
  • 37.80€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 1x6W
Fyti: E27
Tipi LED: Filament
Ngjyra dritës: 4000K
Volt: 220-240V
Përmasat: 230mmx1100mm
Shkalla mbrojtëse: 65 IP
Materiali: resinë
Ngjyrë: e bardhë
Modeli: klasik
Garancioni: 5 vite
FUMAGALLI sjellë linjën Klasike të ndriçuesve të cilët montohen mbi tokë, gjejnë përdorim si ndriçim i jashtëm për kopshte dhe parqe.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha