L70-02

L70-02

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036628741
Disponueshmëria:Në Stok
  • Zbritje 51%

    29.00€

    * Përfshirë TVSH-në
  • 59.00€

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Fyti: E14
Watt: 2x40Wmax
Volt: 220-240V
Përmasat: 360x330mm
Materiali: xhama kristali dhe alumin
Ngjyrat: e artë, transparente
Garancioni: 5 vite

Shkruaj koment

    1           5
Captcha